Новости

Податковий календар на 20 лютого 2020 року

четвер, 20 лютого 2020 року, останній день подання:

- податкової декларації з податку на додану вартість за січень 2020 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю;

- податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) на 2020 рік;

- податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за січень 2020 року у разі неподання податкової декларації на 2020 рік;

- податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи на 2020 рік та розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва за 2019 рік для набуття або підтвердження статусу юридичними особами платника єдиного податку четвертої;

- звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (форма № Д4 (місячна)) за січень 2020 року;

- податкової декларації з рентної плати за січень 2020 року з розрахунком:

● рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України;

● рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

● рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами;

● рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;

- декларації акцизного податку за січень 2020 року;

останній день сплати:

- авансового внеску з єдиного податку на лютий 2020 року платниками єдиного податку першої та другої груп;

- єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) роботодавцями за найманих працівників за січень 2020 року, крім гірничих підприємств.

Довідково: дізнатися про реквізити рахунків для сплати податків в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України можна:

► на офіційному вебпорталі ДПС у рубриках:

- Головна/Бюджетні рахунки (https://www.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/);

- Головна/Законодавство/Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування/Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску (з 03.01.2020) (https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/402760.html).

► у приватній частині Електронного кабінету в меню «Стан розрахунків з бюджетом» платник податків має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату, МФО банку. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

► у контролюючого органу ДПС за місцем реєстрації або місцем здійснення діяльності.

Нагадуємо! Податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено Податковим кодексом України (далі – ПКУ), в один із таких способів (п. 49.3 ст. 49 ПКУ):

а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

в) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України від 22 травня 2003 року № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» із змінами та від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» із змінами.

Перелік розроблених електронних форм для податкових декларацій (розрахунків) розміщено на офіційному вебпорталі ДПС у рубриці Головна/Електронна звітність/ Платникам податків про електронну звітність/ Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр форм електронних документів - https://tax.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_deklar.htm.

Підготувати, заповнити та надіслати електронні документи можна скориставшись електронним сервісом «Електронний кабінет» (режими «Заяви, запити для отримання інформації» та «Введення звітності»), вхід до якого здійснюється за адресою cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

По матеріалам ГУ ДПС у Дніпропетровській області