Наші лектори
Віктория Величко
Незалежний практикуючий консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, економіки та фінансів, сертифікований тренер бізнес-програм, спеціаліст з питань податкового та фінансового планування.

"Спеціаліст року-2015" в сфері "Фінанси та аудит" за результатами Національного бізнес рейтингу України.

Доцент кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Харківського національного університету міського господарства ім. А.Н. Бекетова. Директор Консалтингової компанії «ВЕЛНІ».

"Спеціаліст року - 2015» в сфері "Фінанси і аудит" за результатами Національного бізнес-рейтингу України.

Автор значної кількості друкованих робіт, має більш 18000 годин публічних виступів з них 12000 годин семінарів-практикумів і тренінгів, великий досвід податкового, фінансового та економічного консалтингу
спеціалізація:

- Податковий облік
- бухгалтерський облік
- фінансове планування
- бюджетування
Тематика семінарів і тренінгів:
- податкові новини
- податковий і бухгалтерський облік в розрізі окремих податків і зборів
- трансфетное ціноутворення
- праця і заробітна плата: оформлення, облік, виплата
- перевірки на підприємстві: від Держпраці до ДФСУ
- проізводтсва: облік та оподаткування
- калькулювання собівартості і формування цін на підприємстві
- бюджетування
Кірш Олександр Вікторович
Шеф-редактор і засновник журналу «БУХГАЛТЕР», Заслужений економіст України, д.е.н., Ph. D., член Ради підприємців при КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ (КМУ), народний депутат України
Професор Харківського інституту управління, член-кореспондент Академії ек. наук України і Міжнародної кадрової академії.

Автор ряду книг і публікацій з податків. Автор і ведучий телепрограм: «наложников» (більше 150 серій), «Просто я працюю чарівником», «Нотатки про податки», «Позаштатний радник», «Податки і життя», «Про податки від Кірша».
Заболотная Светлана Петрівна

Консультант з питань трудових правовідносин і кадрового обліку. Експерт з проведення кадрового аудиту на підприємстві, бізнес - тренер
Провідний спеціаліст-експерт з трудових правовідносин і кадрового діловодства, а також з питань охорони праці, розробник авторського курсу і методики по проведенню навчання керівників підприємств, власників бізнесу, юристів і фахівців кадрових служб, розробник авторської методики проведення кадрового аудиту на підприємствах всіх форм власності, автор серії практичних посібників: «На допомогу працівникові відділу кадрів», постійний автор багатьох спеціалізованих видань, член редакційної ради журналу «справоч нік кадровика », постійний лектор авторських тематичних семінарів.